Aktuality: Aktualizace:  17.5. 2012

* Po roce opět na chvíli ožíváme. V neděli 3.6. 2012 zahrajeme v brněnském Mahenově památníku od 17:00 a ve čtvrtek 14.6. 2012 opět zahrajeme pro Tibet.

* Brněnská Leitnerka slaví výročí. Protože jsme jedna z kapel, která po celou dobu v tomto klubu vystupuje, byli jsme požádáni, zda bychom v lednu mohli vystoupit. Mour sice zrovna není v intenzivním provozu, ale takováto situace si žádá sebrat síly. Tak vězte, že MOUR zahraje na Leitnerce ve středu 26. ledna 2011 jako host v programu naší milé spřízněné sestavy  KR Banda Kačky Rakovčíkové. A jak tak už dlouho pauzírujeme, docela se těšíme.  Vystoupíme jako kvarteto, tedy Betka, Potok, Leo a Radim.

* Betynka se nám na Semmeringu rozhodla upadnout a ublížit si na lyžích. Tak Mour již od zimy nezkouší a nekoncertuje. Betynka pomalu a bolestivě srůstá. Držme jí palce, ať sroste bez trvalých následků.

* V úterý 11.8.09 opustil MOUR Richi, hodlá se nadále věnovat výhradně country v perfektně rozjeté kapele Jane. Přejeme hodně štěstí a uchováme si řadu vzpomínek na společné hraní.

* Už je to jisté, že na Leitnerce 10.6.2009 s námi jako host zahraje po šesti letech mlčení brněnská kapela RYBY.

Na Leitnerce s námi zahrajou Starý fóry s Jindrou Kameníčkem, naším bývalým spoluhráčem. Budou dokonce vrcholem večera.

* Leitnerka v únoru 2009 se kvapem blíží. Ještě jednáme s kým se spojíme. Ale bude, Leitnerka bude 4.2. A všem PF 2009 !

   Firefox - Objevte znovu web.                                      

-zpět na hlavní stránku-